بویوک هان قبرس


گردشگری یک یاز راه های درآمد زایی برای کشور ها می باشد . خوشبختانه این صنعت جایگاه های فراتری نسبت به دیگر صنایع دارد و می تواند در ان پیشرفت های خوبی کرد . هر کسی بتواند جاذبه ها و مناطق دیدنی خود را به مردم جهان بشناساند ، امید خواد داشت که در این صنعت پیشرفت خوبی داشته باشد . امروزه در سرتاسر جهان عمده کشور ها بر روی این ویژگی کار کرده و در حال شناختن منابع و جاذبه های خود به دیگران هستند . هر کسی بتواند سریع شروع کند و دارای جاذبه های برتری باشد می تواند خود را سریعا به یکی از قطب های گردشگری منطقه تبدیل کند .قبرس یکی از این کشور هاست که سال ها پیش در این زمینه کار کرده است و امروزه تقریبا تمام مردم جهان با آثار و جاذبه های آن آشنا هستند . مناطق منحصر به فرد زیادی در این کشور وجود دارد که برای همگان می تواند جالب باشد . یکی از عواملی که در گردشگری یک منطقه اهمیت ویژه ای دارد اکوسیستم یک منطقه می باشد . این ویژگی باعث می گردد که تعداد علاقه مندان به آن جا بیشتر شود و خیلی سریع تر بتواند در این گام جلو برود . کشور قبرس به دلیل داشتن آب و هوای ویژه همواره برای توریستان و گردشگران یک منطقه استثنایی بوده و همیشه از محبوبیت فراوانی در بین آن ها برخوردار بوده است . ویژگی های طبیعی آن باعث شده است که قبرس به یکی از زیباترین مکان ها برای گردشگری طبیعی باشد . نباید ویژگی های تاریخی و گذشته این کشور را در این کار فراموش کنیم ، چرا که این کشور مانند بسیار دیگر از کشو دارای پیشینه بسیار قوی می باشد . در تور قبرس شما می توانید از این مکان ها دیدن کنید و با فرهنگ و رسم و رسوم این مردم بیشتر اشنا شوید . در ضمن باید گفته شود که یکی از اهداف گردشگری همین شناسایی فرهنگ های مختلف می باشد . شما با شرکت در این سفر می توانید یک تور همه جانبه را تجربه نمایید ، چرا که ویژگی هایی دارد که با سایر تور ها متفاوت می باشد . این تور هم از لحاظ تفریح و سرگمی کامل می باشد و هم از لحاظ منابع و مکان های طبیعی . به دلیل داشتن همین موقعیت ها آمار بازدید در این کشور هر ساله بالا می رود و در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های گردشگری منطقه می باشد و می تواند در آینده نه چنداتن دور این عنوان را از آن خود کند . یکی از مکان های تاریخی و فوق العاده دیدنی قبرس بویوک هان می باشد . این منطقه در نیکوزیا قبرس می باشد . می دانید که نیکوزیا پایتخت کشور قبرس و زیباترین شهر این کشور می باشد . این کارونسرا یکی از قدیمی ترین و زیباترین کارونسرا های دوران قدیم می باشسد و معماری آن نیز به همان زمان بر می گردد . این منطقه فضای دل نشینی دارد و انسان را به سمت خود جذب می کند . به یاد داشته باشید که در تور قبرس می توانید از این مکان ها دیدن کنید و خاطرات خوبی را از آن برای خود رقم بزنید . محوطه دل نشین این کارونسرا به انسان حس عجیب و غریب می دهد و آدمی دلش می خواهد که آن را هیچگکاه ترک نکد . در این منطقه شما هیچگاه احساس خستگی یا دلتنگی نمی کند و فقط به زیبایی های کنارتان خیره می شوید . همگان با دیدن این کاروانسرا شگفت زده می شوند . امیدواریم که این شوق را نیز شما تجربه کنید .

بویوک هان قبرس
پیشینه بویوک هان قبرس

کشور قبرس یکی از مناطق مهم و ویژه در دوران های گذشته بوده است . این منطقه همیشه بر سر راه کاروان های تجاری قرار داشته است و برای اسکان آن ها نیاز بود تا کارونسراهایی ساخته شود . این کاروانسرا ها محل اقامت تجار و انسان های محبوب و سرشناس شهر بوده است لذا می بایست از هر لحاظ این عمارت برتر باشد . برای تحقق چنین ویزگی هایی نیاز بود تا سرآمد ترین معماران زمان خود در این کار مشغول شوند . این منطقه در مکان قبرس شمالی امروزی در شهر نیکوزیا در خیابان لدرا قرار گرفته است . برای ساخت آن انسان های زیادی سال ها زحمت و تلاش کرده اند تا توانسته اند چنین مکان بی نظیری را به وجود آورده اند . این کاروانسرا در سال 1572 میلادی ساخته شد و یکی از زیباترین و بی نقص ترین عمارت های زمان خود می باشد . فضا و محیط اطراف این کاروانسرا بسیار وسیع و دل نشین می باشد . تور قبرس بهانه خوبی است تا از این کاروانسرای زیبا دیدن نمایید . بسیاری از هموطنان ما درصددند تا قیمت تور قبرس کاهش یابد ، سپس برای شرکت در آن ها اقدام کنند . شما می توانید هم اکنون برای این کار اقدام کنید چرا که ممکن است هر لحظه ای برای شما این فرصت ایجاد نشود پس سعی کنید در بهترین فرصت برای این کار اقدام فرمایید . با توج به نزدیکی به عید نوروز می توانید خود را برای تعطیلات به این شهر برسانید و ایام زیبای نوروز را در این شهر سپری کنید . البته ممکن است در این ایام با توجه به افزایش مسافر و متقاضی قیمت ها دچار تغییراتی شود . تور قبرس یکی از زیباترین تور ها و هیجان انگیز ترین سفر ها در زندگیتان می باشد و خاطرات آن را تا پایان عمر خود مرور خواهید کرد . امیدواریک که در این تور به چیز هایی که دوست دارید برسید و شادی و هیجان وصف نشدنی را کسب نمایید .

بویوک هان
اقامتگاه تجاری نیکوزیا قبرس

این مکان در طول تاریخ اهمیت فراوانی داشته و هم اکنون نیز یکی از مناطق بی نظیر شهر نیکوزیا محسوب می شود . امروزه آمار بازدید کنندگان از این بنا روز به روز بالا رفته و این عمارت الانه یکی از دیدنی ترین مکان های کشور قبرس شده است . با بازسازی هایی که در این عمارت با شکوه صورت گرفته است تسعیلات زیادی را برای گردشگران و توریستان به وجود آورده است و اینک یکی از دیدنی ترین مناطق شده است . امروزه در این کاروانسرا رستوران ها و کافه های متعددی وجود دارد که همگی ان ها برای راحتی و آسودگی شما ساخته شده اند . تردد نیز به این کاروانسرا بسیار راحت می باشد و شما در هر نقطه ای که از شهر نیکوزیا باشید می توانید در عرض چند دقیقه خود را بدان جا برسانید .در هنگام شب این کارواسرا فوق العاده زیبا می شود . چراغ هایی در گوشه و اطراف آن روشن می گردد و انسان حس می کند که به چند قرن گذشته برگشته است . اگر می خواهید از این مکان دیدن نمایید سعی کنید زمانی بروید که چند ساعت از شب را نیز در آن جا سپری کنید . بازدید از ان به صورت همه روزه می باشد و شما هر لحظه ای که اراده کنید می توانید از این کاروانسرای بی نظیر دیدن نمایید . مطمئن باشید که این سفر یکی از رویایی ترین سفر های زندگیتان خواهد شد . سعی کنید به همراه خانواده بدان جا بروید چرا که این کشور برای مسافرت های خانوادگی بسیار مناسب می باشد . امیدواریم که در تور قبرس بی نهایت لذت را تجربه کنید .

 موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط