مسجد آکشابه سلطان آلانیا


ترکیه از جمله کشور هایی است که دارای دیدنی های بسیار زیادی می باشد . به دلیل داشتن محیط ویژه و استثنایی این منطقه از هر نظر با دیگر کشور ها متفاوت می باشد . قرار گرفتن در کنار دریای های مهمی چون مدیترانه و اژه باعث گردیده است که نقاط مهم و بکری در این منطقه به وجود آید . امروزه ترکیه یکی از منزلگاه توریستان و گردشگران می باشد و سالانه میلیون ها نفر را از سرتاسر نقاط جهان به خود جذب می کند . این همنشینی با دریا باعث گردیده است سواحل ویژه و بکری در این منطقه به وجود آید ، این سواحل از هر نظر دارای لطافت خاصی بوده و انسان در آن ها می تواند هر فعالیتی را که دوست دارد انجام دهد . زیبایی های ترکیه به این جا ختم نمی شود . این منطقه یکی از مراکز مهم تجاری در امپراتوری های گذشته بوده است . تاجران و کاروان های تجاری دائما برای تجارت به این نقطه سفر کرده و مرکز پویایش و مهم هر دوت و امپراتوری محسوب می شده است ، لذا در طول ایام مکان های مهمی در این کشور ساخته شده است که امروزه از هر لحاظ برای انسان ها شگفتی آور می باشند . یکی از شهر های دیدنی این کشور آلانیا می باشد که از هر نظر با بقیه متفاوت می باشد . محیط و چشم انداز های بکر و زیبای این شهر باعث گردیده است که تور ویژه ای به آن اختصاص داده شود . امروزه تور آلانیا یکی از تور های مورد علاقه توریستان می باشد . در این شهر اتفاقات خوبی روبه روی شما م باشد . شما می توانید در آن جا اتفاقات خوبی را تجربه نمایید . یکی از زیباترین و بکر ترین مناطق این شهر مسجد آکشبه سلطان می باشد . این مسجد یکی از قدیمی ترین مسجد ها و زیباترین آن ها نیز می باشد . ویژگی این مسجد به گونه ای است که انسان را یه خود جذب می کند . گنبد های بسیار زیبای مسجد آکشابه طوری بنا گردیده است که انسان در ان جا نهایت آرامش را بدست آورید . تور آلانیا می تواند شما را به این بنای باشکوه برساند . شما می توانید در این سفر در کنار تفریح و سرگرمی از مکان های دیدنی و تاریخی آن نیز بازدید کنید . به نحوی تور آلانیا همه جانبه می باشد ، شما می توانید این شهر را به قصد مسافرت های خانوادگی انتخاب نمایید و روز های بسیار زیبایی از زندگیتان را در این جا بگزرانید . مطمئن باشید که این روز ها از زیباترین روز های زندگیتان خواهد بود و خاطرات آن تا پایان عمرتان فراموش نخواهید کرد . این منطقه به گونه ای می باشد که در آن انسان احساس خستگی یا دلتنگی نمی کند و دائما دوست دارد چند روزی را بیشتر در این محوطه سپری کنید . امدواریم که این سفر از بهترین سفر های زندگیتان باشد و به چیز هایی که دوست دارید ، رسیده باشید .

مسجد آکشابه سلطان آلانیا
گذشته و پیشینه مسجد آکشابه سلطان آلانیا

آکشابه سلطان یکی از فرماندهان آلانیا بوده است و به نحوی که در تاریخ گفته شده است از اولین های آن ها بوده است . این مسجد نیز به دستور او در سال 1230 ساخته شده است و برای همین نام آن را آکشابه سلطان قرار دادند . برا ساخت این مسجد زیبا از برترین معمارن در زمان خود استفاده شده است . طراحی آن کاملا منحصر به فرد می باشد و سبک خاصی به خود دارد . شما نمی توانید معماری ان را با بنا های دیگر مقایسه کنید چرا که هیچ شباهتی بین آن ها نمی بینید . این مکان امروزه در محیطی خوش و آب و هوا قرار گرفته است و اطراف آن را درتان تنومند و بزرگ فرا گرفته است که بر زیبایی هر چه بیشتر این منطقه می افزاید . توریستان می توانند همه روزه از این مسجد زیبا دیدن نمایند . البته هنگام وارد شدن باید شئونات اسلامی رعایت شود و کفش هایتان را باید در بیاورید . این مکام یکی از مناطق مقدس و محبوب برای مردم محسوب می شود پس سعی کنید با تمام احترام وارد این مکان مقدس و ویژه شوید . آمار بازدید کنندگان و گردشگران از این بنای زیبا همه روزه بالا می رود تا جایی که امروزه این مکان به یکی از مناطق محبوب گردشگران و توریستان تبدیل شده است . تور آلانیای یکی از بهترین فرصت هاست تا از این مناطق ویژه و منحصر به فرد دیدن نمایید . بسیاری از مردم ما برای تعطیلات این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند . به دلیل نزدیکی این شهر با کشورمان معمولا قیمت تور آلانیا نسبت به سایر تور ها کم تر می باشد و مکان مناسبی برای آن ها می باشد . دلیل انتخاب آن ها این است که این شهر از همه لحاظ کامل می باشد . شما در این شهر می توانید به تفریحات و سرگرمی های متنوع بپردازید در کنار آن اگر دوست داشتید می توانید از مکان های تاریخی و قدیمی نیز بازدید کنید . این آثار گذشته و فرهنگ این کشور را نشان می دهند . شما با درک ان ها می توانید درک مناسبی از مردم آن به دست اورید . یکی از چیز هایی که باید همیشه یادآور شود اینست که این آثار مربوط به جمع انسان ها می باشد و به قشر خاصی مرتبط نمی گردد ، بنابراین وظیفه حراست و پاسداری از آن نیز بر عهده همگان می باشد . ما این وظیفه را د اریم که این آثار و گنجینه ها را بدون هیچ کم و کاستی در اختیار آیندگان قرار دهیم تا آن ها نیز بتوانند از این سرمایه ها به خوبی استفاده کنند . تور آلانیا می تواند یکی از بی نظیرترین و به یاد ماندنی ترین سفر های زندگیتان باشد . این تور می تواند برای تمام عمر شما خاطره انگیز باشد و دائما خاطرات ان را با خود مرور سازید . یکی از مواردی که در این تور نباید به هیچ وجه فراموش کنید ، عکس گرفتن می باشد . عکس های ویژه و حرفه ای می توانید در این تور بگیرید و آن ها را به آلبومی برای خود تبدیل سازید . در این تور به هیچ وجه بازدید بازدید از این مسجد زیبا را فراموش نکنید چرا که این بنا افتخاری برای تمام ما مسلمانان محسوب می شود و باید دائما به آن افتخار کنیم .


چشم انداز دیدنی آکشابه سلطان

این مسجد در مکان ویژه و منحصر به فردی ساخته شده است که از هر لحاظ زیبایی دارد . محیط این منطقه کاملا استثنایی و ویژه می باشد . در بخش غربی آن مغازه ای وجود دارد که با بقیه مغازه هایی که دیده اید ، کاملا متفاوت می باشد . این مکان به گونه ای مشهر شده است که امروزه بازدید از آن در اولویت کاری تور ها می باشد و شما مطمئن باشید که از این مکان حتما دیدن خواهید کرد . تردد به آن بسیار راحت می باشد و در عرض چند دقیق می توانید خود را به آن جا برسانید . از همه قشر و نژادی برای دیدن این بنای باشکوه به این مکان هجوم می آورند و از نقطه به نقطه آن دیدن می کنند . امیدواریم که در تور آلانیا بهترین ها را کسب کنید .

 موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط