وات پراکائو بانکوک


تایلند یکی از کشور های جنوب شرقی آسیاست که به لحاظ گردشگری بسیار رشد نموده است . این کشور به واسطه داشتن مناطق سرسبز و چشم انداز های زیبا همواره یکی از زیستکاه های مورد علاقه توریستان و گردشگران در طول تاریخ بوده است . محیط و منابع طبیعی این سرزمین فوق العاده زیبا می باشند تا جایی که شما می توانید بهترین ها را از لحاظ زیبایی در این کشور یافت کنید . از نظر تاریخی و پیشینه ، این کشور نیز بسیار ممتاز و غنی می باشد . گذشته تایلند به چند هزار سال قبل باز می گردد و امپراتوری های بزرگی نیز در این سرزمین حکومت کرده اند . در پایتخت آن یعنی بانکوک اتفاقات جالبی در انتظار شما می باشد . این شهر بنا به گفته امار دانان بیشترین میزان گردشگر در دنیا را در سال 2016 به خود اختصاص داده است که این رقم حتی از 21.5 میلیون نفر نیز تجاوز کرده است . این رقم از میزان محبوبیت این شهر در بین توریستان یاد می کنند . بانکوک شهری است که از همه لحاظ برای افراد هیجان انگیز می باشد . برای افراد گوناگون با سلیقه های متفاوت ، در این شهر سرگرمی و تفریح وجود دارد و هر کسی می تواند به زمینه مورد علاقه خود بپردازد و روز های خوبی را در این شهر سپری نماید . دیدنی های تایلند بسیار زیاد می باشد تا جایی که به ندرت می توان در یک تور همه ان ها را مشاهده نمود یا از تک تک آن به به درستی لذت برد ، برای همین در بیشتر شرکت های مسافربری تور های جداگانه ارائه می شود . تور بانکوک در ان میان از محبوبیت فراوانی برخوردار است . شما می توانید برای تعطیلات خود ، این شهر را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنید و خودتان را راهی این سفر هیجان انگیز کنید . یکی از دیدنی ترین مکان ها در بانکوک وات پراکائو می باشد . باید گفته شود که در زبان تایلندی وات به معنای معبد می باشد . معبد پراکائو یکی از بی نظیرترین معبد ها در جهان می باشد . در کشور تیلند معبد های گوناگون و زیادی وجود دارد تا جایی که به ان لقب شهر معبد ها را داده اند . اما این معبد با دیگر معبد های تایلند اندکی متفاوت می باشد . پراکائو دارای پیشینه بسیار قوی و گذشته بسیار مهمی می باشد تا جایی که این مکان به مقدس ترین مکان در تایلند تبدیل شده است . هر ساله برای بازدید از این مکان مقدس مردم تایلند ، به این معبد آمدهان دیدن نمایید . شهرت این معبد تا جایی رسیده است که امروزه به یکی از اولویت های کاری تور ها تبدیل گشته است و شما یقین داشته باشید در هر توری با هر شرکتی که انتخاب نموده اید ، حتما از آن دیدن می نمایید . محیط و چشم انداز های دیدنی این شهر را فراموش نکنید و خاطراتی که در این سفر با خود همراه می کنید از ماندگار ترین و زیباترین خاطراتتان می باشد . سعی کنید از لحظه به لحظه ان ها عکس بگیرید و ان را برای خود به یک البو و دفتر خاطرات تبدیل نمایید . امیدواریم که این سفر از بهترین سفر های زندگیتان باشد و در ان اتفاقاتی را که آرزویش را دارید ، به انجام برسانید .

وات پراکائو بانکوک
معبد بودای زمردین

معبد پراکائو یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین معبد ها در تایلند می باشد . این معبد در محوطه کاخ پادشهای یا گراند پالاس واقع شده است . به دلیل این که در داخل این مجسمه بودای زمردین واقع شده است نام ان را معبد بودای زمردین نیز نامیده اند . بودای زمردین مهم ترین بودا در تایلند می باشد و برای مردم این شهر از اهمیت زیادی برخوردار است . کاخ پادشاهی محوطه بسیار بزرگی را به خود اختصاص داده است و دارای حیاط بسیار بزرگی می باشد . ناگفته نماند که جای جای ان تماشای می باشد و شما می توانید ساعاتی را در آن جا با اثار آن سرگرم شوید . معبد پراکائو نیز در وسط کاخ پادشاهی واقع شده است و بر زیبایی و اهمیت آن افزوده است . بر اسا افسانه هایی که بین مردم رایج است ، این مجسمه در سال 43 قبل از میلاد در هند ساخته شده است و بعد بر اساس اتقاقاتی که بر سر آن امد و نزدیکای 300 سال نیز طول کشید به بانکوک و تایلند اورده شد . این مجسمه از زیباترین و با ارزش ترین مجسمه ها در جهان می باشد . به گفته باستان شناسان این مجسمه قیمت ندارد و نمی توان بر روی آن قیمت گذاشت . شما می توانید در این مکان از این مجمسه زیبا دیدن نمایند . یادتان باشد که این مکان مقدس می باشد و برای مردم تایلند بسیار ارزشمند و مهم است بنابراین احترام آن را حفظ کنید . تور بانکوک فرصت خوبی را برای شما مهیا می سازد تا از این مکان بی نظیر بازدید نمایید . بسیاری از مردم ما در انتظار این هستند که قیمت تور بانکوک ارزان شود . ان ها منتظرند تا در یک فرصت مناسب خود را راهی این سفر هیجان انگیز نمایند . در دمدمه های عید نوروز و تعطیلات به دلیل جذب توریست بیشتر ممکن است قیمت تور بانکوک و سایر تور ها دچار تغییراتی شود که این بهترین فرصت را برای شما ایجاد می کند تا در این تور شرکت کنید . لازم به ذکر است در هنگام انتخاب تور تنها به قیمت نگاه نکنید و دیگر فاکتور ها نظیر نوع هواپیما ، رستوران و امکانات رفاهی دیگر نظیر هتل ها نیز توجه نماید و با این دید بهترین تور را برای خو.د انتخب نمایید . شما در این سفر می توانید از مکان مهیج زیادی دیدن نمایید و خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید . بسیاری از مردم بر این باورند که تور بانکوک برای مسافرت های خانوادگی مناسب نیست در حالی که باید گفته شود در این شهر همه نوع سرگرمی و تفریح وجود دارد و شما بنا به سلیقه ای که دارید می توانید زیباترین و مهیج ترین سفر خود را تجربه نماید . اتفاقا بعضی از نقاط هستند که فقط برای بازدید های خانوادگی مناسب می باشد و همراه با خانواده هیجان ان چند برابر می شود و لذت ان برای انسان افزوده خواهد شد . امیدواریم که در این سفر بهترین ها را تجربه نمایید .

وات پراکائو
ارزش بودای زمردین

بودای زمردین در حال مدیستشین به صورت نشته مس باشد و از یشم سبز ساخته شده است . لباس آن اط طلا می باشد و به وسیله آن تزیین شده است . ارتفاع این مجسمه 45 سانتی متر می باشد . در قرن هجدهم رامای اول که در ان زمان فرمانده بود با تصاحب این مجسمه آن را به ایلات خود آورد و بعد ها در سال 1784 طی یک مراسم باشکوه ان را به کاخ خود در بانکوک منتقل نمود . این مجسمه با ارزش ترین بودا در سرزمین تایلند می باشد . لازم به گفتن است که بودای زمردین دارای سه لباس می باشد که متناسب با فصل ها خاص توسط پادشاه طی یک مراسم باشکوه تعویض می گردد . تور بانکوک بهترین فرصت است تا از نزدیک این مجسمه زیبا را مشاهده نمایید و از نمای نزدیک این شاهکار را نظاره کنید .

 موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط